Beyoğlu ÇikolataHakkımızda
Videoyu oynat

2018  yılında Ankara’da kurulan firmamız, Kahramankazan Organize Sanayi Bölgesi ve  Kilis Organize Sanayi bölgesinde bulunan   toplam 3 fabrikasıyla , çikolata sektöründe faaliyet göstermeye başlamıştır. Fabrikalarımız, son teknoloji makinalar ve konusunda uzman personeliyle, 10.000 m2’lik ve 6000 m2.lik üretim alanıyla, yıllık  14.000 ton üretim gerçekleştirmektedir. Üretim bantlarımız ve AR-GE laboratuvarları  hijyenik şartlarda gıda kodeksine uygun olarak hazırlanmış olup, her zaman insan  ve çevre sağlığını gözeterek, ürünlerini yüksek kaliteli hammaddelerle üretim yapmaktadır. Her türlü gelir seviyesindeki kişilere hitap eden ürünlerimiz,  sadece ülke ekonomisini değil, aynı zamanda toplumun  kültürünü, sosyal yapısını, sağlığını ve psikolojik değerlerini de göz önüne almaktadır.   Teknolojinin yaygınlaşmasıyla ,  her türlü gelişmeden anında haberdar olan tüketicinin  gittikçe artan  yüksek beğeni kalitesini dikkate alarak ,  AR-GE ve UR-GE çalışmalarını devam ettirmektedir. Üretimde kaliteli  yağ, kakao ve şeker kullanılmakta,  üretim reçeteleri talebe bağlı olarak güncellenerek , insan sağlığını tehdit eden unsurlar gıda kodeksinde yer alan esaslar dahilinde ortadan kaldırılmaktadır.

100’ün üzerindeki çikolata çeşidini,  son teknoloji makinalarla donatılmış, konusunda uzman teknik personeliyle lezzet ve kalite yönünden tatmin edici bir üretim prosedürü ile tüketicinin beğenisine sunmaktadır. Şirket yöneticimiz Sn Halil Ölçücüer’in Gaziantep’te Şölen Çikolata ile başlayıp, İstanbul’da Misbis, Ankara’da Ankara Çikolata ve Captain Gıda firmalarıyla devam eden, Fas, Kazakistan, Türkmenistan ve Lübnan’da da bulunan fabrikalarıyla üretim alanında edindiği, geniş ve engin tecrübesiyle sektöre önemli katkılar sağlamıştır.  1947 yılında kurulan  marka bilinirliği yaygın olan, bir neslin yakından tanıdığı, lezzetiyle, kalitesiyle  hafızalara kazınmış olan Ender markasını satın alarak, hem yurt içi hem de yurt dışında Pazar arayışlarını son hızla devam ettirmektedir. Beklentileri karşılayan bir marka olmak yerine tüketici davranışlarını yönlendiren bir marka olmak,  sağlıklı ve hayatın her alanında tüketilebilecek ürün gelişimini sağlamak, çağımızın hızla değişen değerlerini yakından takip etmek,   gelişime direnmek yerine, yeniliklere açık olmak şirket yönetimimizin azami dikkatle takip ettiği konuları arasında yer almaktadır.

 

Videoyu oynat
Videoyu oynat

2018 yılında Ender markası ile tüketiciye sunulan İstanbul Avcılar’da bulunan 1500 m2 5 katlı perakende satış mağazası ile hizmetine devam etmekte, müşteri istek ve önerileri doğrultusunda geniş ürün yelpazesi sunmaktadır.  Hizmet politikasını insan üzerine kuran firmamızın, ucuz maliyetli ürün üretmek yerine, kaliteli ve yüksek lezzetli ürün üretmek adına hiçbir fedakârlıktan kaçınmamakta, bu yaklaşımı ile sadece Ankara’da değil, diğer illerde de müşteri potansiyelini her geçen gün biraz daha arttırmaktadır.

İhracat odaklı bir firma olarak Ortadoğu Ülkeleri, Kuzey Afrika Ülkeleri, AB ülkeleri, Güney Amerika ülkeleri, Asya ülkeleri ve Türki Cumhuriyetleri olmak üzere yaklaşık 35 ülkeye ihracat gerçekleştiren firmamız, son teknoloji makinaları ve kalifiye elemanlarıyla bölge ekonomisine önemli bir katlı sağlamaktadır.  Kısa sürede,  farklı tat ve aromalarla üretim yaparak, sürdürülebilir marka araştırmalarıyla, markalaşma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Firmamız, şu an 35’den fazla ülkenin raflarında her yaştan tüketiciye hitap eden ürünleriyle, özel müşterilerine özel marka özel tatta ürettiği ürünlerinin sunumuyla, müşteri memnuniyetini geliştiren politikalarıyla, sektörde lider firma olma yolunda hızla ilerlemekte,sektöre önemli bir katkı sağlayacak olan  firmamız,  tüketicilerinin hayatlarında anlamlı bir iz bırakmak için var gücüyle çalışmaktadır.

Instagram'da Bizi Takip Edin
#beyoglu.cikolata

Avcılar Fabrika Satış Mağazası ve Showroom
Merkez Mh. E5 Güney Yan Yol No:179 Avcılar/İstanbul
+90 212 401 09 13 info@endercikolata.com

Ankara Fabrika
Saray Mah. 106. Sk. No:1 Kahramankazan/Ankara

+90 312 815 12 38 info@endercikolata.com

Kilis Fabrika
Kilis Organize Sanayi Bölgesi 20 No'lu Cd. No:6 Kilis

+90 348 834 10 90 info@endercikolata.com

Eskişehir Fabrika
75. Yıl Organize San. Bölgesi Mah. 35 Cd. No:11 Odunpazarı/Eskişehir

+90 222 236 27 79 info@endercikolata.com

2020 Beyoğlu Çikolata© Tüm Hakları Saklıdır

Bu web sitesi tanımlama bilgileri kullanır ve kişisel verilerinizden gezinme deneyiminizi geliştirmek için sorar.